D-Smart Guide

iOS için D-Smart Rehber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.5 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Dogan TV Digital Platform Isletmeciligi A.S.
D-Smart Guide; eğlenceli bir uygulama olarak kullanıcılarına sevdikleri tv yayınlarına dilediği her yerde göz atabilme imkanı sunan kullanışlı bir uygulamadır.

D-Smart Guide; eğlenceli bir uygulama olarak kullanıcılarına sevdikleri tv yayınlarına dilediği her yerde göz atabilme imkanı sunan kullanışlı bir uygulamadır. 

Uygulama ile favori programlarınızı kaydederek yayın daha başlamadan size bildiren D-Smart Guide uygulaması ile seyir keyfinizin tadını çıkartın. D-Smart aboneliği olan kullanıcılarının D-Smart Guide uygulamasının her özelliğinden faydalanabileceği gibi sağladığı kolaylıklar ile favori tv programlarınızı da kaçırmamış olursunuz. D-Smart aboneliğiniz ile uygulamaya giriş yaparken arayüzde bulunan D-Smart Online işlemlerden e-posta adresi ve şifrenizi girerek giriş yaptığınız da hatırlatıcı ekleyebilir, favori kanallarınızı tikleyebilir ve program kaydetme özelliklerinde faydalanabilirsiniz. Uygulama ile tv rehberi bölümünden tüm kanalların yayın akışını görebileceğiniz gibi sinema, spor, müzik kanallarının yayın akışlarınıda günlük, haftalık periyotlarla olarak takip edebilirsiniz. D-Smart Guide öne çıkanlar bölümünde kullanıcılarına ne izleyecekleri konusunda kararsız kaldıklarında yardımcı olacaktır.

Ayrıca D-Smart Guide uygulamasının akıllı arama özelliği mevcut olup kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlayarak dilediğiniz programa kolayca ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Birbirinden kullanışlı özellikleri ile D-Smart Guide uygulaması oldukça modern olup D-Smart aboneliği dahilin de tüm özelliklerinde faydalanma imkanı sağladığı gibi D-Smart aboneliği olmadan da kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. 

Daha Fazla Göster
D-Smart Guide indir